Kdo jsme 2020-07-27T10:35:11+02:00

Jestli nás ještě neznáš, tak se máš na co těšit

Kdo stojí za kormidlem?

I když každý z nás se profesně zabývá něčím jiným, jedno nás spojuje, láska k cestování a dobrodružství. A možná právě proto, že máme společný cíl, ale každý z nás je dobrý na něco jiného, jsme schopni tvořit něco, co nás všechny převyšuje.

Albert Fikáček
Albert Fikáček
Albert je do velké míry pošuk a odráží se to i v Prison Race. Jeho cílem do dopřávat lidem netradiční zážitky, které je mohou někdy lehce vyvést z míry, ale v konečném důsledku jsou pro něj přínosem. Proto také založil v roce 2010 Expedition Club, v roce 2015 Expediční klubovnu v Brně a v roce 2018 Prison Race. Albert cestuje už 16 let (tj. od svých čtrnácti) a ujíždí si na podivných výpravách, jako je například ta na katamaránu z PET lahví do Afriky, nebo na babetách k Černému moři.
Jindra Košťál
Jindra Košťál
Jindra je takový všeuměl, pracuje ve startupu a ze všecho nejradši tropí různé vylomeniny, hlavně při cestování. V Gruzii vlezl za plného chodu do manganových dolů a hodinu jim bez zpozorování procházel šachtu. V Kazachstánu se chtěl dostal do Bajkonuru přes poušť, ale jeho taxík zapadl 20km od cíle. Na Ukrajině vlezl do továrny na balistické rakety a když odbila čtvrtá, odešel se všemi dělníky přes vrátnici. Je toho víc, ale pro ilustraci stačí…
David Tchelidze
David Tchelidze
David je divadelník a zdravotní klaun. Pro prison race vymýšlí příběhy a úkoly.

Albert Fikáček

Telefon: +420 608 828 666

Adresa: Jezuitská 1, Brno 602 00

Email: albert.fikacek@gmail.com

Líbí se ti náš projekt a chceš nám pomoci?